Digitální tvorba

Digitální malba

Při této výtvarné činnosti se používá grafický tablet s perem citlivým na přítlak. K dispozici je veliké množství štětců. Pracuje se ve vrstvách za použití různých filtrů a masek. Takto lze napodobit celou řadu malířských stylů.

Výsledný obraz se dá vytisknout stejně jako fotografie na papír, plátno, nebo přímo na deskové materiály. Lze jej vytisknout i na lepící fólii a následně nalepit na desku nebo automobilový díl nebo třeba na sklo do výlohy obchodu. Do venkovních podmínek je vhodné výtisk opatřit transparentní laminační fólií, která dílo chrání jednak proti mechanickému poškození ale také před UV zářením.

Můžeme namalovat obrazy podle Vašich fotografií

  • Portréty
  • Zvířecí mazlíčci

Koláže a fotomontáž

    Moderní technologie umožňují kreativní postupy, kdy je možné vytvářet koláže z různých fotografií a následně je kombinovat s digitální malbou. Na obraze níže byly použity fotografie letadel, nebe je vytvořeno digitální malbou.organické 3D modelování          rendering a compositing

  • Další techniku, kterou používáme, je vymodelování prostorového 3D objektu. V tomto případě jsme použily software pro organické modelování. Objekt je možné následně vytisknout 3D tiskem jako prostorový objekt, nebo použít pro následnou tvorbu 2D obrazu. Objekt se musí vybarvit, nasvítit a následně vyrenderovat. Takto získaný materiál se dále zpracovává v grafickém programu za použití vrstev a filtrů.

ukázky našich prací

Namalujeme Vám obraz z fotografie. Portréty Vašich blízkých i zvířecí miláčky, nebo obraz podle Vašeho námětu.  

Pokud nemáte žádnou kvalitní fotografii nevadí, samy si nafotografujeme portréty nebo Vaše zvířecí miláčky. 


Pro orientační ceny nahlédněte do ceníku. Cena se odvíjí od velikosti díla a složitosti námětu

Jakékoliv kopírování obsahu našich stránek a využívání ke komerčním účelům je bez našeho souhlasu zakázáno. Copyright © 2006-2024. All rights reserved.